رفتن به محتوای اصلی

دعوت به راهپیمایی روز جهانی قدس

دعوت به راهپیمایی روز جهانی قدس

 

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم

الَّذينَ آمَنوا يُقاتِلونَ في سَبيلِ اللَّهِ ۖ وَالَّذينَ كَفَروا يُقاتِلونَ في سَبيلِ الطّاغوتِ فَقاتِلوا أَولِياءَ الشَّيطانِ ۖ إِنَّ كَيدَ الشَّيطانِ كانَ ضَعيفًا﴿۷۶

کسانی که ایمان دارند، در راه خدا پیکار می‌کنند؛ و آنها که کافرند، در راه طاغوت [= بت و افراد طغیانگر]. پس شما با یاران شیطان، پیکار کنید! (و از آنها نهراسید!) زیرا که نقشه شیطان، (همانند قدرتش) ضعیف است.( سوره مبارکه النساء آیه ۷۶)

روز جهانی قدس، میراث ماندگار و گران‌بهای امام راحل(ره)، روز اتحاد امت اسلام، روز شکست «معامله قرن» و روز تثبیت آرمان فلسطین است.

فلسطین مهبط وحی انبیا و مهد ادیان الهی و آموزه های سرتا سر رحمت و مهربانی است. فلسطین بخشی از تاریخ اعتقادی و فرهنگی امت و قلب تپنده اسلام و قبله اول مسلمانان است که دیر سالی است شیاطین صهیونیست در آن خرمنی از آتش فتنه انباشته اند تا ریشه درخت توحید را در آنجا بسوزانند.

ضمن محکوم نمودن جنایت بی سابقه رژیم صهیونیستی و حمله این رژیم جعلی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق سوریه و به شهادت رساندن جمعی از ارزشمند ترین فرزندان برومند کشور عزیزمان، و خوی وحشی‌گری و ددمنشانه آنها پس از حملات وحشیانه به کودکان، زنان و مردان غزه، از این رو، از جامعه بزرگ و گرانقدر مهندسی دعوت می‌شود  تا همچون گذشته، همگام و همدل با مردم مظلوم فلسطین با شرکت پرشور و حماسی خود در راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، بار دیگر کینه و انزجار خود را علیه رژیم اشغالگر قدس ابراز نمایند.

روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

پیشخوان

میز خدمات الکترونیکی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان