رفتن به محتوای اصلی

نشست اعضای هیات رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان با نمایندگان بانک ملی

نشست اعضای هیات رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان با نمایندگان بانک ملی

هیات رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان با نمایندگان بانک ملی دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار آقای دکتر وحید امیری  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان ابراز داشتند: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان باحدود 9500 عضو مهندس و با وجود 8 دفتر نمایندگی در شهرستان های استان و دارای دفاتر رابط نمایندگی در شهرهای زیر 25000 هزار نفر جمعیت، این سازمان در سراسر استان در حال ارائه خدمات مهندسی می باشد. امیدواریم بتوانیم تعاملات و همکاری های بسیار ارزنده در جهت بستن تفاهم نامه و توافقات با ارائه خدمات بانکی ارزنده از جانب بانک ملی را شاهد باشیم تا در ارائه خدمات بانکی گام موثر و رضایت بخشی را برای جامعه مهندسین و مراجعین محترم برداریم .

در این دیدار مهندس علیرضا باقری نائب رئیس سازمان با ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه در راستای همکاری فی مابین در صورت بستن تفاهم نامه و عمل به تعهدات و مفاد مطرح شده باعث گسترش ارائه خدمات مالی و بانکی بانک ملی به اعضای سازمان نظام مهندسی استان در تمام جوانب خواهد شد، و این امر نقطه ی آغاز همکاری دو جانبه در کل استان برای پیشبرد اهداف و رضایتمندی اعضای سازمان خواهد بود.

مهندس حسین(پژمان)بیرانوند خزانه دار سازمان استان ضمن تقدیر از حضور مدیران بانک ملی بیان داشت: امیدواریم برنامه ها در بخش ارائه تسهیلات به اعضا در اولویت می باشد و همچنین تلاش ما برای ارائه تسهیلات با مبالغ بالاو درصد سود پایین و تعداد فقره وام های به نسبت اعضای معرفی شده است و در صورت همکار بانک در ارئه تفاهم نامه های برای کارهای عمرانی، مشارکتی و خدماتی با اعضا اطلاع رسانی ها و بررسی های لازمه توسط اعضای محترم هیات مدیره و مشاورین مالی و حقوقی سازمان صورت خواهد گرفت تا خدمات ارزنده ای را برای جامعه مهندسی استان فراهم آوریم .

بیرانوند در ادامه خواستار خدمات و تسهیلات بانک ملی برای اعضای محترم سازمان و کارکنان شد و تصریح نمود: تسهیلات سازمانی و تسهیلات فردی بانک ملی به ویژه برای اعضای محترم سازمان وکارمندان در راستای رفاه بیشتر و تسریع در امور این عزیزان، در تفاهم نامه ی اعلامی باید افزایش یابد.

مهندس بیرانوند گفت: در گام اول در صورت بستن تفاهم نامه و تایید هیات مدیره محترم سازمان استان، بخشی از اقدامات مالی مراجعین  به بانک ملی انتقال داده می شودکه این امر در تسهیل کارهای بانکی مراجعان موثر است.

خزانه دار سازمان بیان کرد: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان در سالهای اخیر تلاش کرده تا خدمات الکترونیک خود به اعضا و شهروندان را گسترش دهد و این برنامه ها ادامه دار است تا جایی که کمترین حضور فیزیکی اعضا و مراجعین محترم را به سازمان جهت انجام امور داشته باشد و این نقطه ی عطفی می تواند باشد در ارائه خدمات بانکی سازمان و تسریع در انجام امورات و استفاده از زیرساخت های موجود جهت راه اندازی و بهره برداری از خدمات مالی اعلامی از جانب بانک ها.

نمایندگان بانک ملی ضمن اعلام آمادگی همکاری همه جانبه با سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تفاهم نامه پیشنهادی بانک طی ماه جاری به هیات مدیره ارائه خواهند داد تا هیات مدیره محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان  در مورد مفاد بسته پیشنهادی این بانک ، بررسی و اعلام نظر نمایند.

 در پایان نمایندگان بانک ملی ارائه خدمت به سازمان نظام مهندسی ساختمان را از افتخارات بزرگ بانک ملی ایران برشمردند و خواستار ایجاد ارتباط در ارائه خدمات بودند .

روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

پیشخوان

میز خدمات الکترونیکی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان