رفتن به محتوای اصلی

انتصاب دکتر یاسر امیرسرداری به عنوان سرپرست معاونت عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد

انتصاب دکتر یاسر امیرسرداری به عنوان سرپرست معاونت عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان روز سه شنبه مورخ 1401/05/11، یاسر امیر سرداری طی حکمی از سوی معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان منصوب شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان ، در متن پیام دکتر علیرضا آریان مهر رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای دکتر یاسر امیرسرداری

سلام علیکم

انتصاب شایسته جنابعالی به عنوان سرپرست معاونت عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد را صمیمانه به حضرتعالی و مردم شریف شهرستان تبریک عرض می‌نمایم. یقیناً علم، تجارب و عملكرد ارزنده شما در پرتو ایمان و توکّل به خداوند متعال، زمینه ارائه خدمات گسترده‌تر به مردم پرتلاش و فرهیخته شهرستان بروجرد را فراهم خواهد نمود.

امید است؛ مدیران توانمند، متعهد و دلسوزی چون جنابعالی در رأس مدیریت اجرایی شهرستان بروجرد، با اعتماد به توان بالا و ظرفیت اصلی هر جامعه یعنی نخبگان و پژوهشگران استان در مسیر تعالی و توسعه استان قدم بردارند.

اینجانب به نمایندگی از هیات مدیره و جامعه مهندسی ساختمان استان لرستان ضمن تقدیر و تشکر فراوان از تلاش‌های مهندس مسعود فلاح و مهندس محمد ساکی، معاونت پیشین عمرانی و سرپرست حوزه عمرانی و آرزوی توفیق برای آنان، بار دیگر حُسن انتخاب جنابعالی به عنوان سرپرست معاونت عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد را تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال، عزت، سربلندی و توفیقات همه خدمتگزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسألت دارم و برای جنابعالی مزید توفیقات جهت خدمتی سرشار از توکّل الهی در مسیر رشد و شکوفایی شهرستان بروجرد را آرزومندیم.

روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

پیشخوان

میز خدمات الکترونیکی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان