رفتن به محتوای اصلی

انعقادقرارداد همکاری الکترونیکی بین سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان با شهرداری پلدختر

انعقادقرارداد همکاری الکترونیکی بین سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان  با شهرداری پلدختر

انعقادقرارداد همکاری الکترونیکی بین سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان  با شهرداری پلدختر

روز یکشنبه دوم مرداد ماه جاری توافق نامه همکاری الکترونیکی بین شهرداری پلدختر و سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان با امضا طرفین قرارداد علیرضاآریان مهر رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان و صدیقه میری شهردار پلدختر  منعقد شد.

علیرضا آریان مهر رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان اظهار کرد: در عصر کنونی ما که عصر ارتباطات نام گرفته است سرعت انتقال داده و اطلاعات حرف نخست را می زند. بنابراین الکترونیکی کردن وظایف امری حائز اهمیت بوده به نحوی که با بهره گیری از شیوه های جدید و حداقل نیروی انسانی و هزینه، یک سیستم خدمات رسانی پرسرعت و با دامنه نفوذ و تاثیر گذاری بیشتر و کارآمد بوجود آمده و کارکنان به جای پرداختن به روشهای کهنه و سنتی با بهره گیری از ابزار الکترونیک ، سازمان را در راستای نیل به اهداف برنامه ریزی شده سوق داده تا پل ارتباطی مردم ومسئولان مستحکمتر و قابل اطمینان ترشود .

دکتر آریان مهر ادادمه داد: حرکت به سوی دولت الکترونیک از سیاست های اصلی ابلاغی دولت به دستگاههای ذیربط است و لاجرم دستگاههای اجرایی و دولتی باید در راستای تحقق این مهم اقدامات لازم را انجام دهند

علیرضا آریان مهر در مورد ارائه خدمات الکترونیکی بیان کردند: تکريم ارباب رجوع، جلب رضايت اعضا و جلوگيري از بروکراسي اداري موجب شد سازمان نظام مهندسي ساختمان استان لرستان براي الکترونيکي شدن امور جاري خود و تسريع ارائه خدمات به اعضا برنامه ريزي کند تا ضمن پاسخگويي به نياز مراجعان، حضور و تردد آنها کاهش يابد و در عين حال به امور ضروري و مورد مطالبه آنها پاسخ داده شود.

رییس سازمان نظام مهندسي ساختمان استان لرستان گفت: در خصوص کنترل خدمات مهندسي در سازمان مواردي از قبيل کنترل نقشه، ارجاع نظارت و ثبت نقشه به صورت الکترونيکي انجام مي شود.  با اجرای شدن توافق نامه های که بین سازمان و شهرداری های استان و اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی منعقد گردیده  ارسال گزارشات مهندسی ، کنترل گزارشات ، ثبت  بررسی گزارشات، رفع نواقص و ... نيز از طريق سيستم تحت وب که در پورتال الکترونيکي تعریف شده است قابل مشاهده و پيگيري می شود.

خانم مهندس صدیقه میری شهردار پلدختردر این دیدار گفتند :با امضای این توافقنامه از شهریور ماه سال جاری خدماتی مانند دستور نقشه،ارسال اطلاعات مهندسین،تایید نقشه و گزارش های مرحله ای مهندسان ناظر با حذف سیستم کاغذی و به صورت الکترونیکی صورت خواهد گرفت ، بر اساس این توافقنامه سازمان نظام مهندسی و شهرداری پلدختر این خدمات را از طریق پورتال ارائه شده، انجام خواهند داد.

شهردار پلدختر گفت: با تهیه زیر ساخت های خدمات الکترونیک امور مربوط به شهروندان تسهیل و با کنارگذاشتن روش های سنتی، بروکراسی اداری و سرگردانی ارباب رجوع حذف می شود ، همچنین با این توافق نامه از دخالت انسانی در امور جلوگیری ، مراجعات به شهرداری کاهش و شفافیت در روند ساخت و سازهای سطح شهر تقویت می شود و به طور کلی فصل جدیدی از خدمات دهی شهرداری به شهروندان آغاز خواهدشد.

میری توجه و استقرار نظام الکترونیک در امور شهرداری پلدختر را از اهداف مجموعه جدید مدیریت شهری دانست و اظهار امیدواری کرد: با تلاش پرسنل خدوم این شهرداری و شورای اسلامی شهر،این امر مهم هر چه سریعتر عملیاتی شود.

روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

پیشخوان

میز خدمات الکترونیکی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان