رفتن به محتوای اصلی

علیرضا آریان مهر رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان  فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر را طی پیامی تبریک گفت

علیرضا آریان مهر رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان  فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر را طی پیامی تبریک گفت

علیرضا آریان مهر رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان  فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر را طی پیامی تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان ،متن پیام به شرح زیر است:
به نام خدا
سالروز با سعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز دهه کرامت را به تمامی هموطنان گرانقدر و  جامعه ی عزیز مهندسی کشور بخصوص  بانوان مهندس عضو سازمان  تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
دهه کرامت تداعی کننده عزم و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان والامقام جهان اسلام در حمایت از دین مبین اسلام و تثبیت جایگاه این مکتب انسان ساز در سراسر گیتی است. ایام مبارک و پر برکتی که به واسطه میلاد دو اختر درخشان خاندان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام فضای ایران اسلامی عطر آگین شده و فرصت نابی برای ترویج سیره و فرهنگ اهل بیت (ع) فراهم می شود.
نامگذاری روز ولادت حضرت معصومه (س) به عنوان روز ملی دختران فرصتی ارزشمندی برای تبیین جایگاه زن در اسلام و معرفی سیره بانوی کرامت و تقویت هویت دینی جامعه بانوان و دختران ایران زمین است. بی شک الگو برداری از آن شخصیت بزرگوار بهترین راه دستیابی دختران امروز و مادران فردای ایران اسلامی به زندگی سالم، موفقیت، سعادتمندی و بهروزی است.
ضمن گرامیداشت این ایام مبارک، این روز ملی را به همه بانوان مسلمان به ویژه دختران عفیف ایران زمین و بانوان مهندس تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم خداوند متعال توفیق کسب معرفت اهل بیت (ع) و بهرهمندی از شفاعت این گوهرهای ارزشمند هدایت و سعادت را به همه ما عنایت فرماید.

علیرضا آریان مهر 
 رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

پیشخوان

میز خدمات الکترونیکی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان