مهمان   -  ورود   |   سه شبه,2 بهمن 1397

کد خبر : 91650 تاریخ انتشار : 1396/12/05 زمان انتشار : 13:56:59

پیام تبریک هیات مدیره سازمان استان به مناسبت روز مهندس


بسمه تعالی

 

پنجم اسفندماه، خجسته زاد روز دانشمند بزرگ مسلمان و ایرانی و مهندس برجسته تاریخ علم و اندیشه این سرزمین، خواجه نصیرالدین طوسی را که روز ملی مهندسی نامگذاری شده است به جامعه مهندسی تبریک می گوییم.

روز مهندسی، زمان تجليل از استعداد، خرد، توان و اراده مهندسان ایرانی، روز پاسداشت خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل و روز گراميداشت پيشگامان پيشرفت و سازندگي در كشور است.

مهندسان به عنوان سرمایه های تخصصی کشور، قادرند با بهره مندی از پشتوانه فنی و قدرت تشخیص و تحلیل، جامعه را در رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار یاری کنند .

شایستگی و توانمندي مهندسان ما بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان به عنوان مجموعه ای برآمده از این عزیزان توانمند بتواند رسالت خود را در سازندگی، عمران و آبادانی ایران اسلامی به نحو احسن به مرحله اجرا در آورد.

فرصت را مغتنم شمرده، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تلاش گران عرصه مهندسی کشور، این روز پرافتخار را به همه مهندسان متعهد استان به ویژه خانواده بزرگ نظام مهندسی ساختمان استان لرستان، تبریک می گوییم و توفیقات روزافزون این قشر پرتوان را در کمک به توسعه و پیشرفت کشور از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

 

هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :
 Skip Navigation Links.شماره دوم نشریه سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان

نمایش آرشیو
نظر شما درباره پیش نویس جدید مبحث دوم مقررات ملی ساختمان چیست؟


بازديد آنلاين : 70   نفر
بازديد امروز : 1167   نفر
بازديد ديروز : 965   نفر
بازديد ماه : 2132   نفر
بازديد سال : 298554   نفر
بازديد كل : 1077784   نفر