مهمان   -  ورود   |   جمعه,9 آبان 1399

کد خبر : 141859 تاریخ انتشار : 1399/04/17 زمان انتشار : 12:40:45

پیام تسلیت دکتر عباس آخوندی  وزیر سابق راه و شهرسازی به جامعه مهندسین لرستان به مناسبت درگذشت زنده یاد مهندس عزت اله فیلی


در پی درگذشت مهندس عزت اله فیلی، بنیانگذار سازمان نظام‌مهندسی ساختمان لرستان ،پیام تسلیتی از سوی دکتر عباس آخوندی  وزیر سابق راه و شهرسازی صادر شد.

متن پیام تسلیت دکتر عباس آخوندی به شرح ذیل است

برای مهندس عزت‌الله فیلی

این زمان در کس وفاداری نماند

 زان وفاداران و یاران یاد باد

مهندس عزت الله فیلی عزیز ندای حق را آری گفت و از میان دوستان و یاران رفت. روحش شاد. فقدان او را به خانواده‌ی عزیزش، خانواده مهندسان استان لرستان و سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان و مردم خوب استان لرستان تسلیت ‌می‌گویم. او که در کسوت شهردار خرم‌آباد و عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان و عضو شوای مرکزی این سازمان در نوبیت‌های مکرر به مردم خوب شهر خرم‌آباد و جامعه‌ی مهندسی خدمت کرد، از خود یادی نیک به‌جای گذاشت و ما را حق‌گذار خدماتش نمود.

 

از او خاطره‌های خوب به‌یاد دارم. لب خندان، روحیه مثبت، حس هم‌کاری جمعی وتلاش در پیشبرد کارها ازصفت‌های پسندیده‌ی او بود. همیشه به‌موقع در جلسه‌های شورای مرکزی حضور پیدا می‌کرد. و هیچ‌گاه به یاد ندارم که بر خلاف شئون مهندسی رفتار و یا اظهار نظرکرده‌باشد.

 

از حضرت باری درخواست داریم که او را قرین رحمت خود کند و به بازماندگانش شکیب و پاداش نیک عطا فرماید. و ما را نیز به نیکی در اجل مقرر پذیرا باشد.

والسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته.

عباس آخوندی
نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :
 Skip Navigation Links.شماره دوم نشریه سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان

نمایش آرشیو
نظر شما درباره پیش نویس جدید مبحث دوم مقررات ملی ساختمان چیست؟


بازديد آنلاين : 41   نفر
بازديد امروز : 139   نفر
بازديد ديروز : 504   نفر
بازديد ماه : 6420   نفر
بازديد سال : 199885   نفر
بازديد كل : 1883252   نفر