مهمان   -  ورود   |   یکشبه,22 تير 1399

کد خبر : 141822 تاریخ انتشار : 1399/01/26 زمان انتشار : 09:08:09

 

قابل توجه مهندسین دارای صلاحیت اجرا و علاقه‌مند به ارائه خدمات مهندسی در بخش مجریان ذی‌صلاح


همانگونه که مطلعید با پیگیری‌های مستمر سازمان و اخذ مصوبه هیات چهار نفره استان ارائه خدمات مهندسی در بخش مجریان ذی‌صلاح در سطح استان از تیرماه سال ۹۸ اجرایی شده است لذا در این راستا به اطلاع مهندسین دارای صلاحیت اجرا (رشته‌های عمران و معماری) که علاقه‌مند به ارائه خدمات مهندسی در بخش مجریان ذی‌صلاح هستند می‌رساند جهت پایش اطلاعات و برنامه‌ریزی در این زمینه برای مهندسین‌پای‌کار این بخش از خدمات مهندسی در سال ۹۹، در اسرع وقت و حداکثر تا روز شنبه مورخ ۹۹/۰۱/۳۰ نسبت به ارائه درخواست با ذکر شهرستان محل فعالیت به همراه تصویر پشت و روی پروانه اشتغال به دبیرخانه سازمان یا نمایندگی مربوطه و یا به صورت غیرحضوری اسکن تصاویر موارد خواسته شده را به شماره ۰۹۱۶۰۷۸۷۶۱۲ تنها از طریق واتس‌آپ یا شماره فکس سازمان (۰۶۶۳۳۳۱۹۹۶۲) ارسال نمایند.

شایان ذکر است طبق مفاد مبحث دوم مقررات ملی ساختمان مجری موظف است به‌طور تمام وقت در کارگاه ساختمانی حضور فعال داشته و تا زمانی‌که به‌عنوان مجری ساختمان اشتغال به‌کار دارد، نمی‌تواند به کار دیگری اشتغال داشته باشد. ( غیر فعال شدن ارائه خدمات مهندسی در بخش‌های نظارت و طراحی).

بدیهی است باتوجه به حضور تمام وقت در محل کارگاه ساختمانی، ارائه دهندگان خدمات مهندسی در بخش مجریان‌ذی‌صلاح بایستی در استخدام هیچ‌یک از ارگان‌های دولتی و غیر آن (رسمی، قراردادی، شرکتی و ...) نباشد.

طبق مصوبه هیات چهار نفره استان مبلغ حق‌الزحمه خدمات مجریان، متری حداقل۵۰۰/۰۰۰ ریال و حداکثر ۱/۰۰۰/۰۰۰ ریال توافق بین صاحب‌کار و مجری تعیین شده است.

همکاران محترم می‌توانند باتوجه به شرایط موجود در راستای عدم مراجعه حضوری به سازمان، جهت پیگیری و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ارائه خدمات مجریان به شماره تلفن سازمان (۰۶۶۳۳۳۰۲۳۱۷) داخلی ۱۲۱ با مهندس فاتحی در ساعات اداری تماس برقرار نمایند.

 

 

 

 

قابل توجه مسئولین محترم دفاتر نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :
 Skip Navigation Links.شماره دوم نشریه سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان

نمایش آرشیو
نظر شما درباره پیش نویس جدید مبحث دوم مقررات ملی ساختمان چیست؟


بازديد آنلاين : 47   نفر
بازديد امروز : 330   نفر
بازديد ديروز : 1116   نفر
بازديد ماه : 21925   نفر
بازديد سال : 106690   نفر
بازديد كل : 1790057   نفر