مهمان   -  ورود   |   دو شنبه,11 فروردين 1399

کد خبر : 141814 تاریخ انتشار : 1398/12/04 زمان انتشار : 13:40:01

پیام رئیس سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان لرستان به مناسبت روز مهندسیمهندس منوچهر ماهروبختیاری رئیس سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان لرستان در پیامی پنجم اسفند روز مهندسی را به جامعه مهندسی  به‌ویژه اعضای محترم سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان لرستان تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

 

پنجم اسفندماه، زادروز دانشمند برجسته و نامدار ايراني، خواجه‌نصیرالدین طوسي روز مهندسی نام‌گذاری شده است و فرصتی است تا اهميت حرفه مهندسی و نقش غیرقابل‌انکار مهندسان در جامعه به همگان يادآوری شود.

اگر به وضعیت کشورهای پیشرفته و توسعه‌یافته نگاهی بیندازیم و علل موفقیت در پیمودن راه دشوار توسعه آنان را جستجو کنیم بدون شک خواهیم دید جامعه توسعه‌یافته را متخصصین توسعه‌مند و مهندسان توانمند می‌سازند.

در وضعیت کنونی و لزوم بازنگری در توسعه‌مندی کشور  و استان، مهندسان و علی‌الخصوص سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان لرستان با بیش از ده هزار عضو متخصص و باتجربه، پتانسیل گران‌بهایی برای رسیدن به این مهم است.

این سازمان همیشه آمادگی خود را با مراکز تصمیم گیر استان در جهت پیشرفت و توسعه جامعه اعلام نموده و دوباره بر این امر تأکید می‌کند.

همچنین جامعه مهندسی ساختمان استان بایستی نسبت به مسئوليت سنگين خود در قبال شهروندان حساسيت بيشتری داشته و قدردان و نگهبان اعتماد جامعه نسبت به خود باشند تا با برداشتن گام‌های مؤثر در راستای ارائه مطلوب‌تر خدمات مهندسی به جامعه، نمایانگر کارايی هرچه بيشتر سازمان‌های نظام‌مهندسی ساختمان گردند.

در پایان اينجانب به نمايندگي از اعضاي هيات مديره سازمان نظام‌مهندسی ساختمان لرستان، ضمن تقدير از زحمات متخصصان حوزه مهندسی کشور، اين روز بزرگ و پرافتخار را به تمام مهندسان به‌ویژه خانواده بزرگ سازمان نظام‌مهندسی ساختمان لرستان تبريک عرض نموده و بهروزی و کاميابي يکايک اعضاي محترم سازمان را از خداوند متعال مسئلت مينمايم.

 

منوچهر ماهروبختیاری

رئیس سازمان
نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :
 Skip Navigation Links.شماره دوم نشریه سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان

نمایش آرشیو
نظر شما درباره پیش نویس جدید مبحث دوم مقررات ملی ساختمان چیست؟


بازديد آنلاين : 55   نفر
بازديد امروز : 497   نفر
بازديد ديروز : 851   نفر
بازديد ماه : 6949   نفر
بازديد سال : 6949   نفر
بازديد كل : 1690316   نفر