مهمان   -  ورود   |   جمعه,22 فروردين 1399

کد خبر : 141808 تاریخ انتشار : 1398/11/21 زمان انتشار : 09:27:12

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مسئولین نمایندگی‌های سازمان استاندر پی برگزاری انتخابات مسئولین دفاتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان و تاییدیه هیات اجرایی این انتخابات، امروز مورخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ مراسم تودیع و معارفه مسئولین دفاتر نمایندگی سازمان استان در محل سالن جلسات و باحضور ریاست سازمان، تعدادی از اعضاء هیات مدیره و بازرسین سازمان برگزار شد.

مهندس منوچهر ماهرو بختیاری رئیس سازمان با تشکر و قدردانی از زحمات بی‌دریغ یک سال گذشته مسئولین دفاتر نمایندگی سازمان، خطاب به مسئولین انتخاب‌شده دفاتر ضمن تبریک عنوان کرد بایستی با محوریت قانون نظام‌مهندسی و کنترل ساختمان و وظایف محوله مندرج در قانون، شاهد وحدت رویه و پویایی در کلیه نمایندگی‌های سازمان باشیم.

مهندس بختیاری با اشاره به تعامل و ارتباط مؤثر با ادارت و سازمان‌های مرتبط با امور مهندسی ازجمله شهرداری‌ها، ادارات راه و شهرسازی، ثبت‌اسناد و املاک، گاز و دیگر دستگاه‌های مرتبط با صنعت ساختمان، بیان کرد که از مسئولین دفاتر انتظار داریم ارتباط و تعامل بیشتری با فرمانداران و دیگر مدیران اجرایی شهرستان مربوطه داشته باشند.

ریاست سازمان خود را خدمتگزار کلیه اعضاء دانست و از مسئولین کلیه نمایندگی‌ها خواست که با حضور مؤثر پیگیر امورات جاری نمایندگی و اعضاء باشند.

در این جلسه مهندس سعید بارانی، مهندس حسین رضایی، مهندس احمد شیراوند و مهندس نجم‌الدین افخمی از اعضاء هیات مدیره سازمان با تبریک به مسئولین جدید نمایندگی‌ها، موضوعاتی را در خصوص امورات جاری و مسائل نمایندگی‌ها بیان نمودند.

در ادامه جلسه منتخبین نمایندگی‌های سازمان مواردی را درباره موضوعات نمایندگی و درخواست‌های خود عنوان کردند.

در پایان جلسه با حضور اعضاء هیات مدیره ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین قبلی نمایندگی‌ها مراسم تودیع و معارفه برگزار شد.
نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :
 Skip Navigation Links.شماره دوم نشریه سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان

نمایش آرشیو
نظر شما درباره پیش نویس جدید مبحث دوم مقررات ملی ساختمان چیست؟


بازديد آنلاين : 47   نفر
بازديد امروز : 583   نفر
بازديد ديروز : 634   نفر
بازديد ماه : 14713   نفر
بازديد سال : 14713   نفر
بازديد كل : 1698080   نفر