مهمان   -  ورود   |   سه شبه,3 ارديبهشت 1398

کد خبر : 101691 تاریخ انتشار : 1397/04/16 زمان انتشار : 11:23:42

مجمع عمومی عادی سالانه نوبت دوم سازمان استان برگزار شد.


در راستای اجرای ماده 9 قانون نظام‌مهندسی و کنترل ساختمان و ماده 53 آئین‌نامه اجرایی آن «مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان لرستان» در محل سالن همایش‌های بانک صادرات خرم‌آباد برگزار شد.

در ابتدای این مراسم به استناد دستورالعمل برگزاری و اداره مجامع عمومی، ابتدا هیات رئیسه سنی (موقت) مجمع تشکیل و سپس هیات رئیسه (اصلی) مجمع توسط اعضا انتخاب گردیدند. در همین راستا و بر اساس مفاد دستور جلسه گزارش عملکرد سالانه هیأت مدیره توسط ریاست سازمان تشریح گردید. مهندس بختیاری ضمن سخنانی بابیان عملکرد سازمان در سال 1396، از حضور آگاهانه اعضاء تقدیر و تشکر نمود.   وی در ادامه سخنان خود بابیان اینکه مجمع عمومی بالاترین رکن سازمان می‌باشد اظهار نمود: حضور پرشور اعضای محترم  سازمان در مجمع، نشان‌دهنده روح مطالبه گری و حساسیت آن‌ها به وظایف و مسئولیت‌هایی که قانون بر عهده ارکان سازمان قرار داده می‌باشد؛ و ما امیدواریم با همکاری و وحدت و همدلی همه‌ی اعضای سازمان در بهبود و اعتلای جایگاه سازمانی و اعضای محترم گام‌های مؤثرتری برداریم. وی ادامه داد: البته شفاف‌سازی عملکرد در تمامی زمینه ها در صدر برنامه‌های هیات مدیره دوره هفتم بوده و نهایت تلاش خود را برای شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی به کار بسته‌ایم زیرا در فضای روشن و شفاف می‌توان با جلب اعتماد عمومی ضمن برخورداری از حمایت قاطبه مهندسین در اجرای ضوابط و قوانین و خدمات‌رسانی به جامعه موفقیت چشمگیر و قابل قبولی حاصل شود. مهندس بختیاری در پایان سرمایه سازمان را نیروی انسانی و اعضاء آن برشمرد و از مهندسین درخواست مشارکت دررسیدن به اهداف غایی سازمان نمود.

 در ادامه مجمع طبق دستور جلسه مهندس مجید جی افرام خزانه‌دار سازمان ترازنامه مالی سازمان در سال 96 را تشریح نمودند. وی ضمن اشاره به شفاف‌سازی انجام‌گرفته در سال 96 به‌ویژه در بخش مالی، قانون مداری و رعایت دقیق نظام‌نامه مالی را از رویکردهای اصلی هیات مدیره اعلام  و به‌طور کامل نسبت به تشریح بودجه سال گذشته اقدام نمود. در ادامه مهندس امین شرفی به نمایندگی از بازرسان سازمان گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات بازرسان سازمان در دو سال مسئولیت بیان نمودند و در پایان ترازنامه سال 96 سازمان را مورد تائید بازرسان دانستند سپس مخالفان و موافقان موارد مطروحه در دستور کار مجمع، به‌طور مشروح نظرات خود را مطرح نهایتاً ترازنامه مالی سازمان در سال 96 با اکثریت آرا مورد تصویب مجمع عمومی قرار گرفت. هم‌زمان با مجمع عمومی عادی سالیانه، انتخابات بازرسین سازمان نیز درحالی‌که با استقبال اعضای سازمان همراه بود، برگزار  و طی آن آقایان مهندسین محسن رحیمی پناه، حمید فرهادی پور، صحبت اله رشنو به‌عنوان بازرسان  اصلی سازمان استان و مهندس خشایار نامداریان بعنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :
 Skip Navigation Links.شماره دوم نشریه سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان

نمایش آرشیو
نظر شما درباره پیش نویس جدید مبحث دوم مقررات ملی ساختمان چیست؟


بازديد آنلاين : 53   نفر
بازديد امروز : 50   نفر
بازديد ديروز : 686   نفر
بازديد ماه : 1756   نفر
بازديد سال : 25711   نفر
بازديد كل : 1153963   نفر